XANTYPA (jamnik ML) - ufna morda

Przejdź do treści

Menu główne:

Suczki / Females

Mł.Ch.Pl

XANTYPA Długie Cudo

Tycia urodziła się 07 sierpnia 2019 roku w hodowli Długie Cudo pani Grażyny Zapletal w Wejherowie.
Tak,tak ,dobrze Państwo widzicie ,Tycia absolutnie NIE JEST cavalierem (chociaż nikt jej tego nie powiedział i chyba nie jest tego w pełni świadoma ;-) )
Tyciątko,Tyciek,Tyciulinka to jamnik długowłosy miniaturowy - moje marzenie jeszcze z dzieciństwa. Przyjechała z renomowanej hodowli z tradycjami i jest tak inna od cavalierów jak tylko może być jamnik.
Czy w przyszłości da początek jamniczym Ufnym Mordom - czas pokaże,na razie uczymy się siebie nawzajem.

Xantypa spełniła wymagania dotyczące dopuszczenia jej do hodowli i ma już w rodowodzie wpis *S U K A *** H O D O W L A N A*

jest przebadana w kierunku :

-chorób oczu -oczy zdrowe
-PL (wywichnięcia rzepki)-wynik prawidłowy

RODOWÓD XANTYPY :
O:int. Ch.Mł.Ch.Polski
Ch.Polski,Węgier,Serbii


BLACK DIAMOND Długie Cudo
O:Ch. Niemiec

Foxfoot TRANS-AM
O: Ch. USA
Wagsmore SPETCACULAR
O:Wagsmore's UP TO SNUFF
M: Suntura's SHAZAM
M: Ch.
Foxfoot LIZZEN TO THE MUSIC
O:Foxfoot POCO DE TODO
M:Foxfoot YESSIR I CAN BOOGIE
M: Mł.Ch.Pl ; Ch.Pl ; Ch.Litwy
TAKINA Długie Cudo
O:Int. Ch ; Mł.Ch. Pl ; Ch.Pl ,VDH ,Rosji , Słowacji
VICO Krestos
O:YTHOS vom Rainerschlossl
M:BIBBI Długie Cudo
M:Int.Ch, Mł.Ch. Pl ; Ch.Pl
PRIDE OF Długie Cudo
O:LAURIN vom Damsmuhle
M: ISET Długie Cudo
M:Mł.Ch.Pl ; Ch.Pl

LADY LOLA Długie Cudo
O:Ch. Estonii,Finlandii,Litwy


Luna Caprese QUEL CERTO NON SO CHE
O:CH. USA
PEACE HIP MERU SILVER PRINCE
O:DOMINO KING of Forest Side
M:JUMIS WORLD Y. JP Merumo
M:Luna Caprese DELLA CONTEA NORMANNAO: BOBBY von der Darke
M:GIPSY Della Canterana
M: Mł. Ch. Pl.Ch.Pl Wet
VIRTUTES Długie Cudo
O:Int.Ch. ; Mł.Ch.Pl
YABADABADOO KALOKAGATHIA FAI
O: ULK vom Aschenbach
M: WOODBINE TRIAS
M:Int.Ch. Mł.Ch.Pl ; Ch.Pl
QUBANKA Długie Cudo
O:HUGO vom Nordender Rosengrund
M: DEFINITE Długie Cudo

GALERIA :
W y s t a w y





*GOLUB DOBRZYŃ 2020, klasa młodzieży - sędzia pan Leszek Siejkowski
-ocena "doskonała" ,lokata 1,Zwycięzca Młodzieży , BOS

*GORZÓW WLKP. 2020 , klasa młodzieży - sędzia pani Hanna Woźna-Gil
-ocena "doskonała" ,lokata 1, Zwycięzca Młodzieży, Najlepszy Junior

*WAWRZKOWIZNA 2020 (klubowa) , klasa młodzieży - sędzia pan Jan Busta
-ocena "doskonała" , lokata 2

*LESZNO 2020 , klasa młodzieży - sedzia pan Łukasz Pawłowski
-ocena "doskonała" ,lokata 1 , Zwycięzca Młodzieży, Najlepszy Junior
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego