TITICA - ufna morda

Przejdź do treści

Menu główne:

Suczki / Females
Mł.Ch.Polski
Ch.Polski
Klubowy (CCD) Champion Niemiec
Best of Breed Rosen Cavalier 2013
Landessieger Berlin-Brandenburg 2013

TITICA Aldaha Gold
Titi urodziła się 17 lutego 2012 roku-w czeskiej hodowli "Aldaha Gold" w Ostrawie.
To śliczna  tricolorka,z fajnym ,radosnym charakterem.Wielka amatorka długich spacerów i wszelkiego rodzaju obuwia .... ;-)
Przyjechała do nas już ze swoimi osiagnięciami wystawowymi -pomimo młodego wieku oceniali ją już (pozytywnie) angielscy i niemieccy znawcy i hodowcy rasy.
Wprowadziła się do nas w wieku niespełna 8 miesięcy i wiemy doskonale jak trudne było dla Dany Tosenovjanowej (właścicielki hodowli Aldaha Gold) podjęcie decyzji o rozstaniu z Titi i powierzeniu jej nam-dlatego tym bardziej doceniamy to że mała u nas mieszka-dziękujemy Dana :-)

Titica spełniła wymagania dotyczące dopuszczenia jej do hodowli i ma już w rodowodzie wpis *S U K A *** H O D O W L A N A*

jest przebadana w kierunku :

-PL (wywichnięcia rzepki)-wynik prawidłowy
-MVD (niedomykalność zastawki mitralnej) -wynik prawidłowy
-chorób oczu - oczy zdrowe
-EF (epizodyczne upadanie) - z wynikiem "czysta" (CLEAR)
-CC & DES (syndrom kręconej sierści i suchego oka) - wynik "czysty" (CLEAR)

RODOWÓD TITI :
O:Mł.Ch. Czech;
Ch.Czech

FRENCH LOVER de
Castel Peyrac
O:
BRAVEHEART Des
Marais de Bremes
O:
URIO Des Sweat
Nounours
O:POP MUSIC Du Clos De Larpege
M:ROMANCE De L´orchidee Rose
M:URSULA Des Marais de
Bremes
O:PAPYRUS
M:NAOMI Des Marais de Bremes
M:
CALYPSO de Castel
Peyrac
O:ICh., Ch.
UPFER De La Geode
O:Ch. SONY-BOY De La Corne
Des Varenne
M:ROMANE De La Geode
M:VICTORIA QUEEN de
Castel Peyrac
O:ROYAL ROMANCE Of
Sevijean´s
M:ONYXIA de Castel Peyrac
M:
PRINCESS ROSE
Aldaha Gold
O:Azalea GORGEOUS
O:Craigowl
BATTENBURG
O:Ch Miletree NIJINSKY
M :Craigowl FLEDERMOUSE
M:Ch UNE ROSE
de la Fieffe au Songeur  
O:Ch Pascavale ENCHANTED
M:RE-LOOK SONGEUSE dit
ROMY de la Corne des Varennes
M:
ITICA Aldaha Gold
O:Ch Azalea AVE
CAESAR
O:Ch Ricksbury ROYAL
PLAYBOY
M:Ch ROYALE HIGHNESS
de la Fieffe au Songeur
M:Ch AMELKA Rafpap
O:Ch Morris v.
Oppermann-Schlosschen
M:PAPAJA OD MISIA ZBYSIA

GALERIA :
W y s t a w y

* KATOWICE-Cavikada 2012,klasa baby-sędzia pani Tanja Engel
-ocena "wybitnie obiecująca" .lokata 2

* KATOWICE-Cavikada 2012,klasa baby-sędzia pan Peter Towse
-ocena "wybitnie obiecująca",lokata 3

*Club ShowMESTEC KRALOVE 2012,klasa baby-sędzia pan Robert Kubeš
-ocena "wybitnie obiecująca",lokata 1

*VRATISLAVICE 2012-wystawa klubowa 2012,klasa szczeniąt-sędzia pani Carol Jenkins
-ocena "wybitnie obiecująca",lokata 1

*VRATISLAVICE 2012-wystawa specjalna 2012,klasa szczeniąt-sędzia pani Pam Craig
-ocena "wybitnie obiecująca",lokata 1,Najlepsze Szczenię-Suka

*BYDGOSZCZ 2012,klasa młodzieży-sędzia pani Viera Vitkova
-ocena "doskonała" ,lokata 3

*GŁOGÓW 2013,klasa młodzieży-sędzia pan Andrzej Kaźmierski
-ocena "doskonała" ,lokata 2

*BYDGOSZCZ 2013 (Walentynkowa),klasa młodzieży -sędzia pani Olga Dolejsowa
-ocena "doskonała",lokata 4

*BYDGOSZCZ 2013 (nocna),klasa młodzieży -sędzia pan Piotr Król
-ocena "doskonała" ,lokata 4

*INOWROCŁAW 2013,klasa młodzieży-sędzia pan Grzegorz Robak
-ocena "doskonała" ,lokata 1, Zwycięstwo Młodzieży,Najlepszy Junior

*LESZNO 2013,klasa młodzieży-sędzia pan Laurent Pichard
-ocena "doskonała",lokata 1,Zwycięstwo Młodzieży

*ROSEN CAVALIER SCHAU 2013 PRITZHAGEN,klasa pośrednia-sędzia pan Robert Sansom
-ocena "doskonała",lokata 1,CAC,Zwycięzca,BOB

*SZCZECIN 2013,klasa młodzieży-sędzia pan Francesco Cochetti
-0cena "doskonała", lokata 1 ,Zwycięstwo Młodzieży

*GORZÓW WLKP. 2013,klasa pośrednia-sędzia pan Grzegorz Robak
-ocena "doskonała",lokata 1,CWC

*ŚWIEBODZICE 2013,klasa młodzieży-sędzia pani Spela Birski Cirman
-ocena "doskonała",lokata 2

*PRITZHAGEN 2013,klasa pośrednia-sędzia pani Dorota Ząbek
-ocena "doskonała",lokata 3

*PRITZHAGEN 2013,klasa pośrednia-sędzia pan Peter Machetanz
-ocena "doskonała",lokata 1,CAC,Landessieger Berlin-Brandenburg 2013,BOB

*LIPSK 2013,klasa pośrednia-sędzia pani Karin Voye
-ocena "doskonała",lokata 2,res.CAC

*POZNAŃ 2013,klasa pośrednia-sędzia pani Wanda Kowalska
-ocena "doskonała" ,lokata 2

*GŁOGÓW 2014 , klasa otwarta - sędzia pan Steven Seymour
-ocena "doskonała",lokata 1 , CWC, res.CACIB

*LESZNO 2014 (Wystawa Championów) ,klasa championów - sędzia pani Viva Maria Soleckyj Szpunar
-ocena "doskonała" , lokata 1 , CWC , BOB

*DRZONKÓW 2014,klasa otwarta - sędzia pani Bozena Ovesna
-ocena "doskonała" , lokata 4

*BERLIN 2014 ,klasa otwarta - sędzia pan Rainer Jacobs
-ocena "doskonała" ,lokata 1, CAC,res.CACIB

*ROSENCAVALIER SHOW 2014 ,klasa championów- sędzia pan Philip Lovel
-ocena "doskonała",lokata 1 , CAC

Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego