GABRIELLE - ufna morda

Przejdź do treści

Menu główne:

Suczki / Females
Mł.Ch.Polski
Ch.Polski

Bardora /FCI/ GABRIELLE

Iona...
Przyjechała niezaplanowana i całkowicie "z zaskoczenia" ,ale jak weszła do naszego domu - było widać,że jest tam gdzie miała być.
Jest przyrodnią siostrą naszego Cala i tak jak on pochodzi z hodowli Bardora , mają wspólną mamę - "Xenę" ,natomiast tatą Iony jest angielski champion Aranel GENESIS.Urodziła się 11 czerwca 2014 roku.
Ma naprawdę fajny rodowód i równie obiecujący temperament ,więc myślę,że nudzić się z nią nie będziemy ;-)

Iona spełniła wymagania dotyczące dopuszczenia jej do hodowli i ma już w rodowodzie wpis *S U K A *** H O D O W L A N A*

jest przebadana w kierunku :

-PL (wywichnięcia rzepki)-wynik prawidłowy
-MVD (niedomykalność zastawki mitralnej) -wynik prawidłowy
-chorób oczu - oczy zdrowe
-EF (epizodyczne upadanie) - z wynikiem "czysta" (CLEAR)
-CC & DES (syndrom kręconej sierści i suchego oka) - wynik "czysty" (CLEAR)

RODOWÓD GABRIELLE
:
O:Ch. GB
Aranel GENESIS
O:Miletree
CONSTELLATION
O:Aranel COSMIC
O:Miletree NIJINSKY
M:Aranel ARABESC
M:Miletree BEDTIME
WISH
O:Pascavale ENCHANTED
M:Miletree POLONIA
M:Aranel BUBBLICIOUS
O:Aranel BOMBASTIC
O:Aranel ATOMIC
M:Woodstock Kassie with Aranel
M:Aranel ARABELLA
O:Ricksbury TOMMY
M:Aranel MARIE-CLAIRE
M:Cattleya Dowiana
BALTIC INTRIGUE
O:EE&LV JCH,EEW'11

Angels Pride HARRISSON

O:DE CH Angel's Pride
O'MASTER MAGIC
O:Rytonion MORRIS MINOR
M :Angel's Pride ENJOY MISS MAGIC
M:RYTONIN FLORENCE

O:MAIBEE HARRISSON
M:MAIBEE NICHOLA
M:LV JCH

CHILLI PEPPER
Caressema
O:INT.CH. NL CH,CW
Rosscrea DIPLOMATIC
O:Pascavale ENCHANTED
M:Rosscrea SWINGTIME
M:CREME VANILLA
Caressema
O:Pascavale TYLER
M:KIRISS TRIES Biely Demon

GALERIA :
W y s t a w y


*DRZONKÓW 2015 ,klasa szczeniąt-sędzia pan Robert Kubeš
- ocena "wybitnie obiecująca" , lokata 2

*GRUDZIĄDZ 2015,klasa młodzieży-sędzia pani Małgorzata Supronowicz
- ocena "doskonała" ,lokata 1, Zwycięzca Młodzieży,BOS

*GRUDZIĄDZ 2015 (popołudniowa) ,klasa młodzieży-sędzia pan Tomasz Borkowski
- ocena "doskonała",lokata 1,Zwycięzca Młodzieży,Najlepszy Junior,BOB

*OPOLE 2015 (klubowa) ,klasa młodzieży-sędzia pani Magdalena Kozłowska
- ocena "doskonała",lokata 3

*OPOLE 2015,klasa młodzieży-sędzia pani Maria Zasada
- ocena "doskonała",lokata 1, Zwycięzca Młodzieży,Najlepszy Junior

*Zielona Góra.2015 ,klasa pośrednia - sędzia pani Maria Zasada
-ocena "doskonała",lokata 1 , CWC, Najlepszy Dorosła Suka , BOS

*GORZÓW WLKP.2015 ,klasa pośrednia - sędzia pan Jens Bruse
-ocena "doskonała",lokata 1 , CWC, Najlepsza Dorosła Suka , BOS

*WROCŁAW 2015 ,klasa pośrednia - sędzia pan Janusz Opara
-ocena "doskonała" ,lokata 1, CWC, Najlepsza Dorosła Suka , BOS ,CACIB

*LESZNO Prestige 2016 ,klasa otwarta - sędzia pan Rafael De Santiago
-ocena "doskonała" ,lokata 2

*ROSEN CAVALIER SCHAU 2016 Buckow ,klasa otwarta - sędzia pani Katherine Li
-ocena "doskonała" ,lokata 4

*KALISZ 2016 , klasa otwarta -sędzia pani Wanda Kowalska
-ocena "doskonała" ,lokata 1,CWC, Najlepsza Dorosła Suka , BOS
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego